fbpx

אצלנו יש בטחון רכישה! במידה ותחליטו לבטל את העסקה בתוך 14 ימים - כספכם יוחזר במלאו!

קצת עלינו

הדמיה של אייקון של להב הדרכות - בולט בצבע זהב על קיר בגוון שיש

ברוכים הבאים

אם זו הפעם הראשונה שלך באתר שלנו – אנו נרגשים מאוד. אנו נרגשים מכיון שכל האתר שלנו והתכנים שבו נוצרו במיוחד בשבילך.

אולי שמת לב , אבל זה לא עוד אתר ללימוד ערבית. זהו אתר מיוחד ומקצועי, ממש לאנשים כמוך – אנשים מיוחדים שלא מחפשים פשרות, ורוצים לדבר ערבית שוטפת באופן ישיר ולעניין.

בשונה ממקומות לימוד אחרים לערבית, האתר שלנו מלא בתכנים מובנים ללימוד, בתרגולים ופתרונות, שמעוצבים בחן ובטוב טעם והופכים את הלימוד והתהליך לחוויה מהנה, מחכימה ומקצועית מאין כמוה. זאת הסיבה שמאות תלמדים כבר למדו אצלנו וביניהם חברות וגופים עסקיים וממשלתיים משמעותיים שאת המלצותיהם תוכל למצוא באתר.

השקענו המון באתר ובתכנים שלנו. נתנו את כל כולנו ועוד ניתן, והכול – במתנה במיוחד בשבילכם.

אנו מקווים שתהנו מחבילות הלימוד שלנו, ותצטרפו אלינו לחווית השיח והדיבור של השפה הערבית כחלק מהמשפחה וכשותפים לדרך.

בהוקרה ובידידות,
אביתר דוד
מנכ"ל ויזם
חתימה-אביתר דוד - כהה

החזון שלנו

בישראל קיימת אינטרקציה ברורה בין יהודים לערבים בכל מישורי החיים . בין הפרטיים ובין העסקיים. היכולת ללמוד את השפה הערבית המדוברת ותרבות האסלאם, מאפשרת פתרון איכותי לישראלים רבים להבין את דובר הערבית העומד מולו. בואו להשיג מיומנויות חדשות, שפה חדשה, וכלים מצוינים לדבר ערבית ולפרוץ גבולות חדשים בהיבט האישי והעסקי!

לה"ב הדרכות מעניקה את מיטב הכלים, השיעורים והפתרונות לישראלים המעוניינים לדבר ערבית באופן איכותי וברמה גבוהה, וביצירת שיח וקשר עם דוברי השפה הערבית בישראל ובחו"ל.

ערבית מדוברת – לעם הספר.
המטרה שלנו היא להעביר אותך את התהליך והחוויה שברכישת השפה הערבית המדוברת במקצועיות ובהנאה תוך מתן הכלים אותם בנינו ברמה הגבוהה ביותר מכל מקום ובכל זמן, על מנת שתדבר\י ערבית בעתיד בעצמך ברמה שוטפת!
הצוות שלנו

אביתר דוד

יז"ם ומנכ"ל לה"ב להדרכות ולה"ב לעסקים, מורה לערבית מדוברת כ- 7 שנים בשוק האזרחי ובמשטרת ישראל.
מרכז ומנהל את סגל ההוראה וצוות המורים המורכב רובו ככולו מדוברי השפה הערבית ובעלי יכולת הוראה גבוהה בעולם האזרחי והביטחוני.

איציק (יצחק) גינדי

איציק יליד סוריה אשר ברח לישראל בשנת 1982 לקראת מלחמת של״ג. לאיציק שירות ארוך מעל 30 שנה ביחידה 8200 וביחידות צה"ל השונות. איציק מרצה על חיי היהודים במדינות ערב ומוביל הרצאות תוכן מרתקות בנושא עולם הערבית, חיי היהודים בסוריה ובדמשק ועלייתם לארץ ישראל.

זיו ציפילביץ'

עורך המדיה, ניו מדיה והוידאו שלנו.

תמר פורת

יועצת המס והנהלת החשבונות שלנו

אור עטיה

עמית ויועץ לתיווך בין מגזרי
בין לקוחותינו

מספרים עלינו

"הצלחה בעסק שלך! אתה נותן מכל הלב בחיוך ובמקצועיות!"
דוד כהן
מנכ"ל קדמא נדל"ן
"הכנסת אותנו לתחום שהכרנו חפיף. העמדת לרשותנו כלים להשכיל ולהבין את היסודות של השפה הערבית המדוברת. עשיתי זאת בכישרון, במקצועיות ובחוכמה רבה! יישר כוח🌹"
שמואל יוסף
בוגר להב הדרכות
"הכל מונגש בצורה ברורה, ופשוטה, ושיש כלים ללמוד גם לבד , וגם מענה תמידי (זה ממש ממש לא ברור מאליו, מאוד מאוד משמעותי!!! ולי עזר מאוד. מעריכה את זה מאוד!), וגם הקבוצה והדחיפה לייצר שיח בין התלמידים לדבר וללמוד לתרגל ביחד."
מור דהרי
בוגרת להב הדרכות
"מרוצה מאוד, לא סתם חזרתי לקורס שני, בסוף הידע והניסיון הם מה שהופך את הקורס לכל כך איכותי ויעיל... המטרה של הקורס היא לתת כלים ללמוד לבד, ואת זה בהחלט קיבלתי..."
אורי עשוש
בוגר להב הדרכות
"תודה רבה רבה על באמת קורס מצוין. ישר כוח גדול על כל העבודה. אני מאוד אשמח לשמוע על קורס המשך. מבחינתי זה חובה לדעת ערבית. וזה היה חלום שלי כבר כמעט עשור. ואיזה כיף שזכיתי להגשים אותו. תודה ענקית!"
אילנה רבינשטיין
בוגרת להב הדרכות
"עשיתי קורס חובה פה באוניברסיטה בערבית ואני רואה את ההבדל. תודה על המוטיבציה והעידוד! אם יש קורס נוסף אני הראשונה שנרשמת!"
יעל קוך
בוגרת להב הדרכות
"רצינו להודות לאביתר דוד על קורס הערבית שהעביר לתלמידנו במכינה. איכות החומר ודרך העברתו. הקשר האישי לכל תלמיד ותלמיד, הרצון לתת והשעות שהקדיש מעבר הם מעוררי הערצה וכבוד. אביתר מרצה משכמו ומעלה, אדם ישר ומחנך ראשון במעלה. המלצה זו מגובה בכ-40 תלמידים בשני מחזורי לימוד."
הרב יצחק ניסים
ראש מכינת אלישע, יו"ר וועד המכינות
"מוגשת בזאת תעודת הוקרה לאביתר דוד על השקעתך המרובה והובלת הלמידה באולפן ערבית לרכזים מחזור י"א - משטרת ישראל. בהערכה רב פקד מיכל רווח".
רב פקד מיכל רווח
מפקד אולפן הערבית של משטרת ישראל

מרחבה! שוקראן שבחרת להב הדרכות!

הרשמה לחבילות הטעימות